Kalendarz zajęć

LOFTOWE ZASADY ZAPISÓW NA ZAJĘCIA:

1. Możesz zapisać się na zajęcia grupowe z 1 tygodniowym wyprzedzeniem.

2. W ciągu tygodnia możesz mieć maksymalnie 7 rezerwacji.

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 7 osób. Gdy tylko zwolnieni się miejsce pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma od nas powiadomienie w postaci sms.

4. Prosimy poinformuj nas, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zajęciach - dzięki czemu zwolnisz miejsce dla innego klubowicza.

5. Rezygnacje z zajęć możliwe są w Twojej strefie klienta lub telefonicznie najpóźniej 2 godziny przed zajęciami.

6. W przypadku, gdy 2 razy w ciągu 30 dni nie pojawisz się na zajęciach bez odwołania rezerwacji automatycznie włączy się blokada zapisów przez 14 dni.

7. Zajęcia odbywaja się przy min. 4 osobach chętnych i w razie zbyt małej grupy poinformujemy Cię o odwołaniu zajęć sms-em.

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 19 do 25-08-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
50 min

Cappuccino workout

AgataC

Alfa CrossLoft

50 min

Mobility

Józef P

Alfa CrossLoft 2

50 min

PUPOBRZUCHOMANIA

Magda

Sala Fitness

50 min

Mobility

Józef P

Sala Fitness

     
     
50 min

Wake Up!

Alfa CrossLoft

10:00            
50 min

Turbospalanie + brzuch

Marta S.

plaża przy hotelu Szablewski

10:30  
50 min

WOD Senior

Józef P

Alfa CrossLoft

     
50 min

Movement quality

Józef P

Alfa CrossLoft

 
11:15    
50 min

SENIOR zdrowy kręgosłup

Monika T

Sala Fitness

       
13:30        
50 min

SENIOR wzmacnianie

Monika T

Sala Fitness

   
16:00      
50 min

POLE DANCE TEEN

Marta

Sala Fitness

     
17:00
50 min

POLE DANCE level 0

Marta

Sala Fitness

50 min

KID POLE DANCE

Marta

 
50 min

POLE DANCE

Marta

Sala Fitness

     
18:00
50 min

TRENING OBWODOWY

Marta

Sala Fitness

50 min

POLE DANCE

Marta

Sala Fitness

 
50 min

Turbospalanie + brzuch

Marta

Sala Fitness

60 min

JOGA

Martyna R

Sala Fitness

   
18:30  
50 min

Lady Barbell

Alfa CrossLoft

ZASTĘPSTWO

 
180 min

GRAND PRIX Maraton Spinning

PaulinaKi

plaża przy hotelu Szablewski

     
18:45
50 min

SPINNING INTERWAŁ

Paulina

Sala Spinning

 
50 min

SPINNING INTERWAŁ

Justyna

Sala Spinning

       
19:00    
50 min

PILATES

Marta

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

Power band

Marta

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

     
19:30
50 min

PUPOBRZUCHOMANIA

Kasia

Sala Fitness

60 min

KETTLE gr. początkująca

Alfa CrossLoft 2

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Total body workout

Paulina S

Alfa CrossLoft

     
19:45
50 min

WOD Bring a friend

Martyna R

Alfa CrossLoft

ZASTĘPSTWO

           
20:00  
50 min

Step Dance

AgataC

Sala Fitness

         
20:10    
50 min

ABT

Monika T

Sala Fitness

       
20:30
50 min

TALIA OSY+BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Kasia

Sala Fitness

   
50 min

Mobility

Józef P

Sala Fitness

     
21:00    
50 min

SEXY DANCE

Monika T

Sala Fitness

       
← →